Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bardzo dobry pomysł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale im tylko chodzi o rowery :DD nie o samochody... jakiś deb*** kiedyś napisał, że "parking na samochody" a teraz poprawiają to na "samochody i rowery". Ta młodziesz chce tylko i wyłącznie parking na rowery!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!! napisał:
A ja się pytam, kto za tym stoi? Komu zależy na nachodzeniu urzędników w poniedziałek rano? Do nauki gówniarze i nie mieszajcie więcej!
Ja też się tylko pytam - kto za tym stoi? Kto podpuszcza dzieci na zapracowanych urzędników, w czyim to jest interesie? Zamiast smarkaczy do nauki gonić by mogli kiedyś znaleźć się w tej elicie to ich podpuszczają na nas. Do nauki gówniarze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto za tym stoi? napisał:
Ja też się tylko pytam - kto za tym stoi? Kto podpuszcza dzieci na zapracowanych urzędników, w czyim to jest interesie? Zamiast smarkaczy do nauki gonić by mogli kiedyś znaleźć się w tej elicie to ich podpuszczają na nas. Do nauki gówniarze!
do roboty urzędnicy ! co wy myślicie sobie ? że ludzie są dla was ? komuna dawno się skończyła, od tego są urzędnicy żeby przyjmowali ludzi nawet o 8 rano w poniedziałek, jak nie to wypad ! w dupach wam się poprzewracało urzędasy jedne !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty-urzędas napisał:
do roboty urzędnicy ! co wy myślicie sobie ? że ludzie są dla was ? komuna dawno się skończyła, od tego są urzędnicy żeby przyjmowali ludzi nawet o 8 rano w poniedziałek, jak nie to wypad ! w dupach wam się poprzewracało urzędasy jedne !
Zapraszam serdecznie, każdą (dosłownie) sprawę masz już załatwioną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehehehehe napisał:
И что вы делаете, самостоятельно знающий иностранные языки и бизнесмен?
Это что знаешь русский ничего не значит, человек может быть сформировать и необязательно должен знать язык советув, зато может похвастаться другими способностями. Итак знакомство русского языка это не благородная способность.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czrna Lista napisał:
Zapraszam serdecznie!
A что вы делаете?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś mnie nie dziwi, że wymyślili to uczniowie 23 lo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...